Група Анонімних Алкоголіків "Сихів"

Група Анонімних Алкоголіків «Сихів» проводить зібрання в  Храмі Різдва Пресвятої Богородиці по середах о 18:30 в капличці (клас №4).

Кожну останню середу місяця проводяться відкриті збори, на які можуть прийти всі зацікавлені.

Що таке АА?

Анонімні Алкоголіки – це співтовариство чоловіків та жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою та надією з метою вирішити їхню спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму.

Єдиною вимогою для членства є бажання кинути пити. Членство в АА не передбачає вступних або обов’язкових внесків; співтовариство утримується завдяки нашим власним добровільним пожертвуванням. 

АА не пов’язане з будь-якою сектою, релігією, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участь в будь-яких суперечках, не підтримує та не виступає проти будь-яких справ.

Наша основна  мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам досягти тверезості.

Поточна чисельність

Вважається, що існує близько 116 000 груп і більш ніж 2 000 000 членів у більш ніж 180 країнах. На сьогоднішній день в Україні збирається близько 120 груп АА. У Львові діє 15 груп. Група «Сихів» утворилась 11.11.1998.

Стосунки зі сторонніми установами

Співтовариство прийняло політику "співпраці, але не приєднання" з іншими організаціями, що стурбовані проблемою алкоголізму. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються АА, і як не підтримуємо, так і не виступаємо проти будь-яких таких справ.

Як підтримується АА

За роки свого існування Анонімні Алкоголіки підтвердили і зміцнили традицію повністю спиратися на власні сили, та відмовлятися від пошуку та прийняття вкладів від не-членів Спільноти...

Як члени АА підтримують тверезість

Програма одужання в АА передбачає повне утримання від алкоголю. Члени просто тримаються подалі від однієї чарки, кожного разу один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдяки запропонованим Дванадцяти Крокам для одужання від алкоголізму.

Чому Анонімні Алкоголіки "анонімні"

Анонімність – духовна основа АА. Це дисциплінує Товариство,  щоб керувати собою, спираючись на принципи, а не на особистості. Ми – спільнота рівних. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не осіб, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страховка для всієї Спільноти АА, особливо для новачків, що їхнє членство в АА не буде розкритим.

 

 

На відкриті збори АА може прийти кожен

Будь-хто може відвідувати відкриті збори АА. Вони звичайно складаються з розповідей ведучого і двох або трьох промовців, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму і їхнього одужування в АА.

Деякі зібрання проводяться спеціально для інформування вісх зацікавлених про АА. Запрошуються лікарі, священики і посадовці. Закриті збори з обговореннями – тільки для алкоголіків.

Як починалося АА

АА було започатковано у 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером і хірургом з Огайо (обох  вже  немає  серед живих),  які  були «безнадійними» п'яницями. Вони заснували АА, прагнучи допомогти іншим, хто страждав від алкогольної хвороби, і залишатися тверезими самим. АА зростало з появою автономних груп, спочатку у Сполучених Штатах, а потім і в усьому світі. В Україні перша група АА з’явилась в 1989 році, у Львові в 1994 році.

Як Ви можете знайти АА у Вашому місті

Шукайте інформацію про "Анонімних Алкоголіків" в інтернеті на сайтах www.aa.org.ua і www.aa.lviv.ua. У Львівській області діють групи АА в містах Стрий, Дрогобич, Самбір.

Контактні телефони АА у Львівській обл.:

 (032)24-77-0-66;    067 788 35 34;     095-043-21-00;    063-223-94-72

 

Дванадцять Кроків АА

 

 1. Ми визнали, що ми були безсилі перед алкоголем, що наше життя стало некерованим.
 2. Повірили, що Сила, могутніша ніж наша власна, може повернути нам здоровий розум.
 3. Прийняли рішення доручити нашу волю і наше життя під опіку Бога, як ми розуміли Його.
 4. Зробили сумлінну та безстрашну моральну інвентаризацію самих себе.
 5. Визнали перед Богом, собою та іншою людиною справжню природу наших помилок.
 6. Були повністю готові до того, щоб Бог усунув всі ці дефекти характеру.
 7. Покірно попросили Його усунути наші недоліки.
 8. Склали список усіх людей, кому ми заподіяли шкоду, і стали готовими відшкодувати всім їм завдані збитки.
 9. Особисто відшкодовували заподіяні цим людям збитки, де тільки можливо, крім тих випадків, коли це могло зашкодити їм або кому-небудь іншому.
 10. Продовжували робити особисту інвентаризацію, і коли ми були неправі, відразу визнавали це.
 11. Шукали шляхом молитви і медитації покращення нашого свідомого контакту з Богом, як ми розуміли Його, молячись лише про знання Його волі щодо нас і сили виконати її.
 12. Досягнувши духовного пробудження, як результату цих кроків, ми намагались нести це послання до алкоголіків і застосовувати ці принципи у всіх наших справах.

 

 

Дванадцять Традицій АА

 

 1. Наш спільний добробут повинен бути на першому місці; особисте одужання залежить від єдності АА.
 2. Для нашої спільної мети є лише один найвищий авторитет – люблячий Бог, як Він може виразити Себе в нашій груповій свідомості. Наші лідери – лише наділені довірою служителі; вони не керують.
 3. Єдиною вимогою для того, щоб стати членом АА, є бажання кинути пити.
 4. Кожна група має бути цілком самостійною, за винятком справ, які стосуються інших груп або АА в цілому.
 5. У кожної групи є лише одна головна мета – нести своє послання до алкоголіка, який все ще страждає.
 6. Групі АА ніколи не слід підтримувати, фінансувати або надавати ім'я АА для використання жодній спорідненій організації або сторонній установі, щоб проблеми, пов'язані з грошима, власністю і престижем не відволікали нас від нашої головної мети.
 7. Кожній групі АА слід повністю спиратись на власні сили, відхиляючи внески ззовні.
 8. Анонімним Алкоголікам варто завжди залишатися непрофесійним об'єднанням, проте наші службові центри можуть наймати спеціальних працівників.
 9. АА, як таким, ніколи не слід мати системи управління; але ми можемо створювати ради або комітети, безпосередньо відповідальні перед тими, кого вони обслуговують.
 10. Товариство Анонімних Алкоголіків не має точки зору щодо зовнішніх питань; отже ім'я АА ніколи не слід залучати до громадських дискусій.
 11. Наша політика зв’язків з громадськістю ґрунтується на привабливості, а не на рекламі; нам потрібно завжди зберігати особисту анонімність на рівні преси радіо та кіно.
 12. Анонімність є духовною основою всіх наших Традицій, що завжди нагадує нам ставити принципи  перед особистостями.

 

Чого не робить АА …

 

- не надає початкову мотивацію для алкоголіків до одужання;

- не займається пошуком членів;

- не займається дослідженнями та не підтримує їх;

- не веде списків присутніх та не зберігає історій хвороб;

- не приєднується до «рад» або громадських організацій;

- не стежить, і не намагається контролювати своїх членів;

- не ставить медичних та психологічних діагнозів та не складає прогнозів;

- не забезпечує детоксикацію, реабілітацію або послуги з догляду, госпіталізацію, ліки, або будь-яке медичне або психіатричне лікування;

- не пропонує релігійні служби та не влаштовує відмову підопічного від наставника (чи навпаки);

- не бере участі у просвіті про алкоголь;

- не забезпечує житлом, продовольством, одягом, робочими місцями, грошима чи будь-якими іншими  благами, і не надає соціального забезпечення;

- не надає консультацій з сімейних або професійних питань;

- не приймає ніяких грошей за свої послуги, ніяких внесків з інших, окрім АА, джерел;

- не надає рекомендаційних листів для умовно-дострокового звільнення, адвокатам, працівникам суду, громадським організаціям, роботодавцям тощо.

 

З повагоюІнформаційна Рада обслуговування АА міста Львова

поштова адреса: 79034, A/C 4160

або на E-mail: aa-lviv@ukr.net