Події

Звіт роботи голів батьківської ради третіх класів.

28.11 15р. голови батьківської ради третіх класів (Василь Змій, Наталя Миколаєвич-Джуман, Оксана Кашуба із чоловіком, Наталя Парнікова, Світлана Захарко, Ольга Байда) відвідали сиротинець  "Мрія". Там їх зустріли директор, п. Галина, та о. Роман Прокопець, які розповіли про дітей-сиріт, які перебувають в цьому сиротинці, про їхні проблеми, досягнення, хвилини радості. Також розповіли про історію каплички. Пізніше було знайомство з дітьми. Кожна дитина розповідала про себе і малювала малюнок, ким вона хоче стати в майбутньому. Батьки також розповідали про себе і про те, чим вони займаються. Також усі разом співали та спільно зробили стін-газету приурочену голодомору і помолилися за тих, хто помер голодною смертю. На завершення діти отримали невеличкі гостинці. Отець Роман розповів про футбольну команду сиротинця і про те, що їм необхідне футбольне взуття. Батьки зобов'язалися допомогти розповсюдити флаєри і зібрані кошти передати на придбання взуття.

Маємо перший крок у патронаті однієї із футбольних команд чемпіонату “КОПА” – 25 грудня 2015 року придбано 9 пар фірмового футзального взуття для дітей із команди “Мрія” на сумму 7020 грн.

Час чудес у Різдвяний період розпочався – команду “Мрія”, одну із учасників чемпіонату з міні-футболу серед сиріт “КОПА”, вирішили підтримувати та духовно опікуватись батьки із катехитичноїшколи храму Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові (Львів). Відтак, було зібрано понад 6 000 грн і передано на потреби команди. На ці гроші маленьким футболістам закупили 9 пар взуття на суму у 7020 грн.

Читайте також: Учасник чемпіонату “Копа”: Дякую! У мене ніколи не було такого зручного взуття

“Центр Опіки Сиріт” висловлює щиросердечну подяку усім за цю добру справу та сподівається, що для дітей цей Різдвяний подарунок стане поштовхом до осягнення заповітних мрій, а інші команди невдовзі також знайдуть своїх опікунів.

Пригадуємо, пошук доброчинців та меценатів для проведення Чемпіонату триває.( із сайту ЦентруОпіки Сиріт)

Після того, як було придбано 9 пар фірмового футзального взуття для дітей із команди “Мрія”, її учасникиподілились своїми враженнями.

АНДРІЙ ГУРСЬКИЙ (учень 9-го класу Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”), воротар ФК “Мрія”:

- Я Вам дуже дякую за ті дарункиМені було дуже приємно їх отримати. Нехай у Вас усе буде добре і щоб Вищасливо жили.

Таке враженнящо у цьому взутті м’яч сам залітає у ворота (сміється). У мене ніколи не було такого зручноговзуття.

чемпіонат КОПА, діти-сироти, футбол, Центр Опіки Сиріт

- Чим для тебе є футбол і, зокрема, участь у чемпіонаті “КОПА”?

Відколи я став учасником чемпіонату, футбол почав мені подобатисьЦе для мене командна гра. Ми готовібагато працюватищоб у наступному колі чемпіонату перемагати. Ми налаштовані на 100%, щоб здобути кубокчемпіонату вдруге.

- Про що ти мрієш?

Мрію мати свій комп’ютер, хороший дім і допомагати іншим. А щехотілося б, щоб у нас на шкільномумайданчику на воротах була сітка і нормальне покриття.

  3 січня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, відбулась зустріч дітей-сиріт села Лівчиці та сиротинця "Мрія" з батьками та дітьми 3-их класів катехитичної школи ім. Андрея Шептицького. Батьки разом з дітьми підготували святковий стіл, п. Марія Мамчур з учнями підготували вертеп, аніматори організували забави та банси. 
09.01.2016 керівник гуртка "Панночка", п. Ігор, подарував дітям із Червоноградського сиротинця та сиротинця "Мрія" квитки на ювілейний виступ колективу у театрі ім. Марії Заньковецької. Дітям-сиротам дуже сподобався концерт і вони були вдячні за цей подарунок.

Звіт Батьківської ради третіх класів

Back

Назад