Події

Започатковано молитовний рух за Божий мир в Україні та за навернення Росії

У середу 2 вересня у конференцзалі храму Різдва Пресвятої Богородиці відбулася перша зустріч щодо створення молитовного руху за Божий мир в Україні та за навернення Росії на основі Фатімських об'явлень Богородиці.

Парох храму о. Орест Фредина привітав усіх присутніх та виголосив слово про «Важливість молитви за Україну в контексті Фатімських об’явлень і Одкровення Йоана Богослова», він поділився досвідом молитви нашої підпільної Церкви і особливо підпільних священиків: о. Германа Будзінського, о. Василя Вороновського, о.Смаля.

о. Василь Білаш, як голова Комісії УГКЦ у справах мирян, ділився про «Роль мирянських спільнот у молитві Церкви», а також розповів про Ангела України з Унівського монастиря за свідченнями бельгійця о.Йосифа Схрейверса, ЧНІ та пророцтва Митрополита Андрея про майбутнє України, а також підкреслив фатімські об’явлення у світлі видінь папи Лева ХІІІ, які почали сповнюватись у жовтні 1917 р.

о. Іван Дулиба, сотрудник Церкви Кирила і Методія, який провадить Дев’ятницю до Фатімської Матері Божої провів реколекційну науку про «Набоженство до Непорочної Діви Марії та потребу особливої молитви за навернення ворогів».

Відтак, п.Оксана Бодак, співкоординатор молитовного руху, провела «Короткий огляд Фатімських об’явлень та їх актуальність для України та світу».

В останній доповіді, п.Світлана Левандовська, співкоординатор молитовного руху, розповіла про «Організаційну структуру молитовного руху (молитовні комірки)».

На завершення відбулася спільна молитва на Вервиці за мир в Україні і за навернення Росії, а також усі разом помолилися молитву Митрополита Андрея Шептицького за Україну.

Наступна молитовна зустріч відбудеться у середу 9 вересня 2015 р.Б. о 19:30 год. у конференц-залі нашого храму. Запрошуємо усіх небайдужих.

Розмiщення: Храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад