Події

УГКЦ започатковує акцію на підтримку воїнів «Молимося за тебе повсякчасно»

УГКЦ започатковує акцію на підтримку воїнів «Молимося за тебе повсякчасно»
Від сьогодні Листівки «Молимося за тебе повсякчасно» можна заповнити на нашій парафії

В Українській Греко-Католицькій Церкві стартує молитовна акція на підтримку українських воїнів, які сьогодні захищають Україну від агрессора. Як повідомив владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, у своєму відеоблозі на «Живому.ТБ», акція має назву «Молимося за тебе повсякчасно».

«Ідея цієї акції, – пояснює єпископ, – береться з нашої віри як християн, людей Церкви, в силу молитви. Ми розуміємо, що в країні ситуація є дуже складна, тому від самого початку, тільки-но сталися трагічні події в Криму і на Сході України, ми посилили наші молитви за Боже змилування, за визволення України, за недопущення кривавого сценарію, який, на жаль, пізніше почав відбуватися. Ми й надалі супроводжуємо нашою молитвою наших воїнів, усіх людей, які безпосередньо відчувають на собі всі біди і тягар війни».
Владика Богдан відзначив, що насамперед сьогодні думки Церкви і її вірних є на фронті з тими хлопцями і дівчатами, жінками та чоловіками, які, ризикуючи своїм життям, боронять нашу державу, захищають свій народ. «І ми хочемо їм допомогти, – каже він, – як віруючі люди, нашою молитвою, при цьому бажаємо зробити це конкретно, персонально. Саме з бажання підтримати кожного воїна, зокрема, і зародилася ця ідея листівки «Молимося за тебе повсякчасно».

У кожній листівці є загальне звернення до воїна, де ми йому дякуємо за його витривалість, за геройський вчинок, водночас бажаємо, аби він повертався живим і здоровим, та запевняємо його, що єднаємося з ним у молитві. У листівці є місце, де кожна людина може написати своє ім’я, аби воїн, якому потрапить до рук ця листівка, знав, що є конкретні люди, з конкретними іменами і навіть з конкретної парафії, міста, до якої належить родина, людина чи ціла спільнота, які саме за нього щоденно моляться.
Заповнені листівки слід повернути отцеві-парохові, який передасть їх через капеланів УГКЦ нашим воїнам на фронті.

Особливістю проекту є його особистий характер, а саме: окрема людина, сім’я, або група вірних зобов’язується щоденно молитися за одного воїна. Ця щоденна молитва може мати різні виміри та прояви: можна, наприклад, молитися кілька разів «Отче наш» і «Богородице Діво», молитву на Вервиці, або Ісусову молитву, Акафіст чи Молебень тощо. Важливо, щоб ця молитва – в такій чи іншій формі – відповідно до можливостей, творилася щоденно.

Заповнити листівку слід так:
- під словами «Повертайся живим!» можна дописати кілька слів особистого побажання;
- після слів «З Тобою в молитві» написати ім’я особи/осіб, котрі беруть на себе зобов’язання молитися за воїна.
- Також вказати назву парафії та назву села чи міста, де вона знаходиться.
- Не рекомендується писати домашньої адреси чи мобільного телефону, як з мотивів приватності, так і – безпеки, на випадок, якщо б листівка попала на фронті у руки ворога;
- Якщо за одного воїна бажає молитися уся сім’я, тоді імена членів сім’ї слід записати на одній листівці.
- Ви можете взяти і кілька листівок – для кожного члена сім’ї; в даному випадку кожен член сім’ї молиться за іншого воїна, якого бере під свою особисту духовну опіку. Відповідно в окремих листівках вписується ім’я того члена сім’ї, який бере на себе молитовне зобов’язання.
- Заповнені листівки слід повернути отцеві парохові, який відтак передасть їх через капеланів УГКЦ нашим воїнам на фронті.
- Оскільки ім’я воїна для Вас невідоме, перед початком взятої на себе молитовної практики Ви можете промовляти: «За українського воїна, якому передали листівку»
- Листівки НЕ Є ДЛЯ ПРОДАЖУ! Але Ви можете скласти добровільну пожертву, яка буде використана на покриття видатків на друк та доставку листівок на фронт.
«Якщо воїни не шкодують свого життя за нас, то ми маємо бути готові присвятити їм крихту нашого часу, щоб щоденно помолитися за них».Владика Богдан (Дзюрах)


Джерела: http://zhyve.tv/program/vladika-bogdan-dzyurah-pro-akciyu-ugkc-molimos-za-tebe-povsyakchasno.html
http://ugcc.tv/ua/media/73882.html

Розмiщення: храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад