Події

У червні у парафіях УГКЦ в Україні буде проходити Євхаристійний тиждень

Готуючись  до  ювілею  1025-річчя  Хрещення  Руси-України, Синод  Єпископів  Києво-Галицького  Верховного  Архиєпископства УГКЦ  (54-та  сесія  від  27–28  жовтня  2011  р.,  Львів–Брюховичі,  п.  6) поблагословив концепцію проведення 2012 Року Святих Таїнств з акцентом на Євхаристійному тижні в парафіях.

Синодом Єпископів Києво-Галицького  Верховного  Архиєпископства УГКЦ також був затверджений план проведення Євхаристійного тижня 1-7 червня (http://ugcc.org.ua/2164.0.html).

Катехитичною  комісією Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та оргкомітетом організації та проведення Року Святих Таїнств є приготовані допоміжні матеріали для проведення Євхаристійного тижня у парафіях УГКЦ (http://ugcc.org.ua/2302.0.html).

Для належного приготування вірних до Святих Таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії рекомендуємо використати «Поучення для тих, хто приступає до Святих Таїнств Покаяння (Сповіді) і Євхаристії (Причастя» (http://ugcc.org.ua/2202.0.html).

Для кращого ознайомлення  із наукою Христової Церкви про Святі Таїнства (Сповіді та Євхаристії) пропонуємотелепередачі «Світло життя»про Святу Сповідь ( http://kk-kgva.org.ua/video/articles/katexizi-na-temu-sv-tajn.html ) і Пресвяту Євхаристію (http://www.youtube.com/watch?v=FoHMZTmPMeg&list=PLDF81A95621735BAC&index=2&feature=plpp_video).

Розпочав свою роботу блогЄвхаристійного тижня УГКЦ ( http://jevharystija.blogspot.com/ ) де зможемо отримати вичерпну інформацію. Для кращого висвітлення перебігу Євхаристійного тижня заохочуємо наповнити блог цікавими  матеріалами, фото та коментарями.

Методичний порадник «Святі Таїнства у житті Церкви» (http://ugcc.org.ua/2143.0.html) стане у пригоді для приготуванняпроповідейта катехитичних наук.

Повідомили у Катехитичній комісії Києво-
Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Назад