Події

«Тільки завдяки реальній небезпеці ми бачимо на скільки міцні наші переконання»

Саме ця фраза стала ехом на реколеціях, які відбулися цьогоріч, а саме з 5-7 грудня, у смт. Славське, Сколівського р-н., Львівської обл. Слова взяті із фільму «Бог не помер», який, можна сказати, порвав рейтинги в інтернеті по кількості переглядів.

Темою цих передріздвяних реколекцій було наступне: "Воплочення: простір любові", яку було розкрито у трьох науках, впродовж двох днів:

1. Про піст, на основі 58 глави книги пророка Ісаї

2. Про Воплочення

3. Про любов

Саме ця тема допомогла зрозуміти кожному із тих, хто перебував на цих реколекціях, а саме про важливість і  духовну суть посту, Різдва і любові.

Тематика реколецій перегукується із фразою, взятою із фільму, адже вона говорить нам про наші певні проблеми, труднощі, невдачі, які в певній мірі збивають з правильного шляху, ведуть в оману і вселяють сумніви.  Кожен новий день є повним нових сюрпризів і несподіванок, які можуть бути і хорошими і поганими, але щоб зрозуміти всі виклики, які посилає нам Бог, нам даний певний час щоб їх повністю духовно зрозуміти: Навіщо вони нам? Тим самим Бог нам хоче показати чи є ми справжні у своїх справах,чи не лицемірим, не обманюємо себе і інших. Таким часом є піст, який допомагає кожному духовно набратись сил, духовно відновитись і дає можливість показати нам нашу відвагу, чеснісність і переконання, чи справжні ми у них, у цих переконаннях?! Чи зуміємо побороти всі лихі задуми злого духа, а в свою чергу показати те, до чого ми готуємось є понад усе важливим, великим і радісним.

Ці реколекції допомогли зрозуміти, що через піст, який також потрібно дотримуватись кожного дня не тільки у певний період, як говорив реколетант отець Юрій Остапюк,  що саме через цей час відбувається певне воплочення у серцях тих, хто зневірився чи занепав, це воплочення любові Бога до людини і людини до Бога, так як Бог Воплотився у лоні Марії, Матері Божої.

Саме воплочення запалює ту іскру любові, яка пізніше розгоряється і стає великим багаттям, яке дарує своє тепло, світло, радість і красу. Так само і у Різдві Бог нам дав свого сина з любові до нас, щоб ми зрозуміли суть нашого буття, часу, який даний нам сьогодні.

Отже, детальну суть цієї теми реколекцій допоміг зрозуміти реколектант, Капелан студентського братсва - отець Юрій Остапюк, який також зумів приділити багато часу для кожного, створити передріздвяний настрій, тепло і радість. Учнями цих реколекцій стала молодь Марійської Дружини, спільната, яка перебуває при Храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові.

Також на цих реколеціях молодь спільноти, мала можливість роздумувати над уривками взятих із Св. Письма, переглянути фільм, про який ми вже згадували швидше «Бог не помер» і разом молитись Божественну Літургію за тих, хто готовий віддати своє життя за волю своєї країни.

Реколекції для Марійської Дружини

Back

Назад