Події

Святкування 6 річниці спільноти Лярш-Ковчег

Святкування 6 річниці спільноти Лярш-Ковчег

Back

Святкування 6 річниці спільноти Лярш-Ковчег

Подяка громаді храму Різдва Пресвятої Богородиці

Дорогий о.Оресте,

Щиро дякуємо Вам за надану можливість мати гарне святкування 6 листопада. Наша спільнота Лярш-Ковчег відзначала 6 років від заснування в Україні.

Дякуючи  о.Василю Білашу і священнику-сповіднику ми з'єдналися з Богом у великій спільноті під час спільної Святої Літургії.

Потім ми мали тепле і добре святкування у приміщенні актового залу храму Різдва Пресвятої Богородиці, де пригадали події, які відбулися за шість попередніх років. Дуже дякуємо тим спільнотам, які уступили нам місце в актовому залі на час святкування, і брату Юрію, який вже не один рік нам допомагає.

Особливу вдячність прийміть від наших друзів - осіб з розумовою неповносправністю, яких у Лярші-Ковчезі 67!

Святкування, спільні зустрічі для нас: друзів, асистентів, волонтерів є дуже важливими. Вони дають можливість відчути особливу радість від спільного перебування і ділення талантами.

Нас багато у спільноті (біля 100 осіб), тому для спільних зустрічей нам важливо мати великий зал. Дякуємо, що Ви нам даєте таку можливість вже кілька років поспіль (від нашого визнання спільнотою Лярш у 2008 році).

Дуже вдячні за гостинність і теплий прийом. Це важливо нам усім, а особливо тим, чиї серця часто бувають зранені відкиненням.

 

Хай добрий Бог винагородить Вас за Ваші відкриті серця і готовність допомогти слабшим чутися прийнятими, любленими і щасливими!

 

З вдячністю,

Оксана Магура, провідник спільноти,

Леся Лущанець, координатор подій спільноти 

Назад