Події

Святий Отче Миколаю прийди до нас!

У дні 16-17 грудня чуйні і радісні помічники Св. Миколая готувались до найважливішого дня, коли Святий отець збирається зійти на землю, щоб поблагословити і наповнити радістю увесь світ,  розрадити кожну дитину, допомогти кожній родині і наповнити кожен дім теплом і любов’ю. Ось такі чуда творить Св. Миколай у день 19 грудня. Але в ніч з 18 на 19 грудня під подушкою, чи під ліжком або на столі кожен знаходить приємний і бажаний, а що головне смачний подарунок, що теж приносить радість. Ось таку приємну радість, готували помічники Миколая для дітей сиріт.

І у день 22 грудня, у село Верхне Синьовидне, що у Сколівському районі, де знаходиться саме цей сиротинець приїхав до дітей Св. Отець Миколай і не сам, а з помічниками.

Помічниками Миколая були діти і молодь спільноти Марійської Дружини, що при Храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Старанно і любляче, помічники підготували не тільки подарунки для кожної дитини, але і певну програму для дітей.

Приїхавши у сиротинець, Миколай подарував кожній дитині подарунок, те чого вона бажала цілий рік. Після найважливішого зустрічі Миколая, перегляду сценки яку підготували і зіграли помічники, діти мали можливість разом із помічниками отця, приємно і весело провести час. Діти бавились ігри, співали і танцювали банси, дивились мультфільм, разом частувались смаколиками від Миколая.

Ось таку приємну роботу виконали цьогоріч молодь спільноти Марійської Дружини, що при Храмі Різдва Пресвятої Богородиці разом із Миколаєм.

 

Святий Отче Миколаю прийди до нас!

Back

Назад