Події

Святий Миколай для дітей – сиріт та малозабезпечених сімей

Святий Миколай – один із святих, які вміли і бажали дарувати людям щастя, виручати з біди, і просто підтримувати у у важких моментах життя. Він жив між 270 і 286 рр. у Патарі, помер 6 грудня ( 19 грудня ) 345 р. Б у м. Мирі (Демре).
Кожен день св. Миколай присвячував своє життя для людей, потребуючих підтримки, а зараз Він у небі підносить свої молитви до Всевишнього, просячи заступництва і ласк для наших душ.

19 гудня – день, якого чекають усі наші близькі, та й ми самі, з нетерпінням, очікуючи подарунків. Подарунки св. Миколай приносить різні: чемним – іграшки, цукерки, одяг та багато іншого, а нечемним – різки.

Та є сім’ї, які не взмозі придбати своїй дитинці бодай мандаринки. Тому, щороку, за благословенням пароха Церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Ореста Фредини, Церква організовує вистави до цього свята і роздає подарунки для дітей – сиріт та малозабезпечених сімей. 

Цього року Марійська Дружина ЦРПБ ходила по оселях сімей, які так чекали на св. Миколая. Ось один опис нашої праці:

 « ... Діти раділи тим подарункам, тому, що не всі бабусі та опікуни змогли б придбати його. В одній із квартир нам відчинила двері бабуся, яка покликала свою онуку. Дівчинка вийшла із сумним виразом на обличчі, але дуже зраділа, коли побачила нас і коли дізналася, що до неї завітав св. Миколай. Нам приємно, що ми змогли тій дитині – сироті принести хоча б частинку радості і любові. Багато дітей потребують допомоги не тільки на свято Миколая, але і протягом року.»

Ю. Костецька

Ще ми їздили в сиротинець у Верхнє Синьовидне, до дітей в с. Красів, які писали листи на нашу парафію. 
Які б ми не були : малі, великі, старі, молоді, - ми чекаємо св. Миколая, ми чекаємо на його допомогу і молимося до нього, любимо його і довіряємо йому. Для дітей – сиріт і молозабезпечених сімей тим Миколаєм може бути кожен з нас.

P.S. Дуже дякуємо за допомогу парафіянам ЦРПБ, які стали помічниками св. Миколая.

Підготувала Христина Музика

Назад