Події

Спеціальна молитва в дні напруженої ситуації в країні

Добрий наш Боже, найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силач, котрі нас так мучать опанувати нашою країною. Благаємо Тебе, не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш Любий, не допускай вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благає Тебе народ щирий і побожний, щоб Ти, Наймиліший Боже, відігнав злі сили і зняв напруження між; громадянами нашої країни, щоб вони керувались розумом, а не емоціями, щоб кожен зміг зробити правильний вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та відношення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемірство. У всьому хай виконується Твоя Свята Воля, а не наша. Амінь !

ЗВЕРНЕННЯ БОГОРОДИЦІ:
«НЕМАЄ ТАКОЇ ПРОБЛЕМИ, ЯКУ Б НЕМОЖЛИВО БУЛО ВИРІШИТИ ДЛЯ ТОГО, ХТО НАПОЛЕГЛИВО ТА З ДОВІРОЮ МОЛИТЬСЯ НА ВЕРВИЦІ»

Бог через молитву на Вервиці до Матері Божої та за її посередництвом багато разів змінював хід історії.

Ось деякі приклади зміни перебігу історії завдяки молитві на Вервиці:

1. Незалежність Австрії - «це тоді звалося чудом».

Після закінчення Другої світової війни частина Австрії була окупована радянськими військами, а її столиця Відень - розділена. Отець-францисканець Петро Павлічек молився перед вівтарем Марія Цель (зараз це паломницьке місто в Австрії) про допомогу розбомбленій та розділеній Австрії і почув у своєму серці відповідь Марії: «Робіть, що я вам скажу, і будете мати мир!». Отець був наскільки вражений тим, що почув, що вирішив заснувати братство Вервиці за мир у всьому світі. Він їздив від єпархії до єпархії, від спільноти до спільноти, щоб невтомно закликати до молитви на вервиці. Це був час нелегкої боротьби за волю та нейтралітет Австрії. В окупаційній контрольній раді було проведено 268 засідань щодо мирного договору між державами, але безрезультатно ...

Тоді бундесканцлер Фігль звернувся по радіо до Австрійського народу і сказав: «Зараз у нас залишається лише одна надія: НА БОГА !!! Ми мусимо більше просити Бога та Марію про волю. Ми мусимо більше молитися Вервицю. Я благаю тебе, народе Австрії, вдатись під всемогутній покров Цариці Вервиці і від сьогодні щодня молитись Вервицю!!!». Цей заклик - у всіх церквах, монастирях, численних сім'ях щодня молитись на вервиці - був прийнятий австрійцями, і сталося чудо - несподівано для всіх Австрія здобула жадану незалежність та об'єднання.

2. Революція Вервиці на Філіппінах.

У роки правління Фернандо Маркоса (1965-1986) ліберальна демократія перетворилась на диктаторський режим, а у 2/3 населення дохід став меншим за прожитковий мінімум. У 1986 році світова громадськість стала свідком того, що диктатор шляхом великого обману на виборах залишився при владі. Увесь світ чекав повстання опозиції. Кореспонденти та оглядачі не дали опозиції жодного шансу. Батальйон з військ Маркоса перейшов на сторону опозиції проти добре озброєної танками, літаками та ракетами армії, яка оперувала підтримкою США, - бій, який ще не почався, був вже програним. В цей час кардинал Зінн, Архиєпископ Маніли, закликав віруючих до мирного протесту проти корумпованого режиму. Він просив філіппінців вдатися під покров Матері Божої і молитися Вервицю. Радіотрансляція перейшла у той час в руки опозиції. Протягом кількох годин після того, як кардинал розповсюдив по радіо Маніли свій заклик, на вулиці столиці вийшло від 3 до 4 мільйонів філіппінців та молились разом на вервиці. Вдень та вночі священики відправляли на площах Маніли Святу Літургію. Вимога мас була зрозумілою: відставка президента Маркоса та вільні незалежні вибори. Але Маркос та його оплічники опиралися. Увесь світ був свідком цих подій. На телеекранах було видно, з одного боку, мільйони чоловіків, жінок та дітей, що молились на вулицях Маніли, з іншого - танки, що виїжджають з казарм. Жінки, монахині та діти йшли проти танків з вервичками в руках.

Головнокомандуючий генерал зупинив колони танків та говорив до жінок. Не пролунав жоден постріл. Солдати приєднались до жінок, спустилися з танків і самі почали молитися. Пізніше кардинал Зінн написав: «Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Ефективнішими, ніж стратегічне планування є піст та жертва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, котрий неустанно молиться».

ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ !!! Хіба в Україні менше наполегливості та довіри до Цариці Вервиці, ніж в Австрії чи у Філіппінах???

МОЛІТЬСЯ ВЕРВИЦЮ ЩОДНЯ О 21.00, ДУХОВНО ДОЛУЧИВШИСЬ ДО ГРУПИ ЛЮДЕЙ, ЯКА ВЖЕ ЦЕ РОБИТЬ! ТЕПЕР У ВАШИХ РУКАХ ЗМІНИТИ ХІД ІСТОРІЇ!!!

ПРОСИМО ВАШОГО СПРИЯННЯ У РОЗПОВСЮДЖЕННІ ЦЬОГО ПОСЛАННЯ ВСІМА МОЖЛИВИМИ ЗАСОБАМИ ЗВ'ЯЗКУ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (ІТЕРНЕТ, РОЗДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ, ФАКС, РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ПОШТА, ТЕЛЕФОН, 8М8, УСНИЙ ПЕРЕКАЗ І Т.Д.)

Назад