Події

Щонедільні Катехитичні проповіді

Від сьогоднішньої неділі у нашому храмі розпочали цикл катехитичних проповідей з поясненням молитви "Отче наш" на основі книги "Послання праведного митрополита Андрея "Про Божу мудрість".

Сьогодні о. Іван Чичерський на Божественній Літургії о 13.00 розважав над Словом "Отче".

Перше слово молитви "Отче"

Молитву "Отче наш" молимося кожного дня, деколи й кілька разів, однак не завжди застановляємося над важливістю кожного слова, а особливо кожного звертання, яке промовляємо.
Праведний Андрей Шептицький наголошує що ми повинні вповні відчувати себе синами і доньками Бога,у подібнитись у цьому до Христа, щоб звертатись до Господа як до Батька:
"Хто ж зуміє змірити глибінь цього слова, хто ж зможе оцінити вагу і вартість того відношення до Бога. Чи ж то слово не є якимсь предивним причастям, що нас установляє в тайну – новий зв'язок з божеством. Почуватися до цього синівства, признавати Бога своїм батьком, а себе Його сином. Бо хоч раз у день відмовити «Отче Наш» з якою бодай малою застановою, в того життя й без спостереження буде вникати думка: «Бог є батьком», і ця думка стане провідним світлом життя, і ця думка стане молитвою, може стати безупинною молитвою, хоч і не повторювана часто, вона може стало на дні душі перебувати, вона може сама молитися у нашій душі, ця думка стане святою синівською молитвою до доброго батька в небі."
Також Владика звертає увагу що щаслива буде та родина і благословенні ті діти, вдома у яких щоденно звучатимуть слова молитви "Отче наш".

Аудіокнигу "Послання праведного митрополита Андрея "Про Божу мудрість" можна знайти на нашому сайті

http://theotokos.org.ua/audioknigi.html

для ширшого ознайомлення з поясненням молитви "Отче наш"

Розмiщення: храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад