Події

Реколекції в Гошеві

Перед великими святами всі ми прибираємо в своїх домівках, особливо готуючись до найбільшого свята – Воскресіння Господнього. Так само і молодіжна спільнота нашого храму - Марійська Дружина разом з Українською Молоддю Христові та молоддю Стрийської єпархії вирушили до села Гошів, щоб прибрати оселю свого серця.

Нашу молодь прийняли сестри Пресвятої Родини в своєму монастирі. Прибирати серця допомагав о. Петро Верхоляк – реколектант та голова молодіжної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Реколекції (від лат. Recollectionвідновлення) розпочалися в п’ятницю, 20 березня ввечері і тривали до неділі, 22 березня. Головним завдання кожного учасника реколекцій було пережиття живої зустрічі з Ісусом Христом на Святій Літургії, сповіді та особистій молитві.

Основні думки для духовного відновлення були такими: страсті Христові через молитву хресної дороги, Божа любов до людини та ненависть диявола до Бога та людини.

Реколекції – це справді час відпочинку від світу цього та призадуми над своїм життям. І пам’ятайте, що взяти участь у таких реколекціях може кожен.

Реколекції для Марійської Дружини

Back

Розмiщення: Гошів

Назад