Події

Презентація спільноти "Лярш" для молоді

30 листопада о 12:00 в церкві "Різдва Пресвятої Богородиці" (просп. Червоної Калини, 70, м. Львів) відбудеться презентація спільноти Лярш для молоді. Запрошуємо усіх охочих!

У нашій спільноті вже 7 місяців активно працює презентаційна групка. Складається вона з асистентів і друзів, які об’єднані спільною метою – донести до якомога ширшого кола людей інформацію про «Лярш», про цінність і дари кожної людини.
Презентації вже відбулись на п’яти церковних парафіях, при яких знаходяться наші майстерні. Це дало змогу багатьом із парафіян та працівників церкви зав’язати дружні стосунки з особливими людьми, подолати страхи і бар’єри щодо них.
В майбутньому презентаційна група планує завітати до шкіл, університетів, різних соціальних установ. Адже, як стверджують у «Лярші», ця спільнота не може охопити всіх людей із розумовою неповносправністю. Вона швидше є знаком надії на те, що дружба з розумово неповносправними людьми є важливою, бо саме ці люди, як ніхто інший, вміють відкривати людські серця і робити цей світ трохи добрішим і щирішим. Тож презентації є першим кроком до такої дружби.
Такі презентаційні зустрічі відбуваються в рамках мікропроекту "Відкриймо дар осіб неповносправних" за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Назад