Події

Перша зустріч спільноти аніматорів

10 жовтня спільнота аніматорів «Весела ораторія» провела першу зустріч після активної літньої діяльності з дітьми. Цього року формаційні курси відбуватимуться при нашому храмі.

Кожне діло потребує Божого благословення. о 16:00 розпочався Молебень до Пресвятої Богородиці, в часі якого просили благословення на новий навчальний рік, натхнення та витривалості. Відтак, опісля Молебня зустріч продовжилася у конференц-залі нашого храму, де вступне слово мав духівник спільноти, о. Юрій. У своєму слові отець наголосив на важливості спільноти, акцентуючи увагу на нових молодих людей, які виявляють бажання працювати з дітьми та молоддю. Також отець побажав витривалості у цьому році та закликав не боятися труднощів.

Бавилися  гру на знайомство «Фотокадр», на яку всі присутні поділилися в 5 груп. Завдання було представити свою групку без слів, завдяки пантонімі. Гра, яка зайняла близько 30-и хвилин надзвичайно підняла настрій та продемонструвала новим членам спільноти дух і характер нашої спільноти.

Опісля гри відбулося представлення навчального плану на поточний рік. Найперше – це було представлено концепцію мюзикла, який плануємо показати в неділю, 15 листопада. Опісля відбулося безпосереднє представлення плану. Особливістю цьогорічного плану буде те, що зустрічі матимуть 2 характери – загальна (раз в місяць), на яку запрошуватимемо гостей, які являються спеціалістами в певних ділянках діяльності з молоддю та дітьми і формаційні, які відбуватимуться щосуботи о 16:00 в класі №3. Попри це, було зроблено запрошення на молодіжні зустрічі для осіб, які вже завершили 11 клас у катехитичній школі.

Завершили нашу зустріч молитвою, в часі якої просили заступництва у Пресвятої Богородиці та святого Івана Боско на новий рік і зробили традиційну фотографію. Гадаємо, новий рік стане плідним на нові звершення та ініціативи.

бр. Роман Петрунів,

відповідальний за спільноту.

Розмiщення: храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад