Події

Новини Катехичної школи

05 листопада в катехитичному осередку нашої парафії відбулися щомісячні збори катехитів на чолі з о. Михайлом Гарватом та директором катехитичної школи - бр. Юрієм Павлишем. 

Міцною основою зустрічі катехитів вже традиційно стало молитовне читання Святого Письма - Lectio Divina. Це індивідуальне або спільнотне читання довшого чи коротшого, уривка Святого Письма, прийнятого як Слово Боже; розвиваючись під дією Святого Духа, це читання веде до роздумів, молитви та споглядання.
 
Такий спосіб читання Святого Письма відбувається наступним чином:
Вибираємо уривок зі Святого Письма (наприклад, Євангеліє наступної неділі, можна знайти в церковному календарі). Потім сідаємо в коло і всім учасникам роздаємо текст даного уривку (якщо немає книг Святого Письма, то можна роздрукувати на листку паперу).
Саме читання відбувається в 3 етапи:
1. Хтось читає цей уривок вголос перший раз. Відтак протягом хвилини часу всі роздумують над запитанням: Який стих або словосполучення мені найбільше сподобалося? І тоді відбувається ділення - просто назвати цей стих чи словосполучення.
2. Читаємо цей уривок вдруге. І знову роздумуємо в тишині над запитанням: Що Бог хоче мені сказати через ці слова? І знову відбувається ділення, наприклад: до мене Бог промовляє...
3. За третім читанням роздумуємо над запитанням: Що я можу відповісти Богові на Його слово до мене? І знову ділення.
Хто не готовий ділитися своїми роздумами над Божим Словом, то це не обов'язково. Також все почуте під час ділень не можна виносити за межі кола.
Ось так можемо читати Святе Письмо вдома, в колі своєї родини.
 
Також до вашої уваги останні новини Катехитичної школи ім. митрополита Андрея Шептицького:
 
1.Катехитичні науки миторополита Андрея Шептицького про молитву "Отче наш". Аудіо запис книги "Про Божу мудрість" можна знайти на нашому сайті -  http://theotokos.org.ua/audioknigi.html
 
2.В кожну третю середу місяця в нашому храмі відбувається дев'ятниця -  молитва батьків за дітей. В листопаді всіх батьків запрошуємо помолитися за своїх дітей 18 числа о 19:00 в нашому храмі - http://www.theotokos.org.ua/events/molitva-batkiv-za-ditej.html
 
3.7 листопада (субота) відбудуться батьківські збори для 4-х класів в конференц-залі.
4.12 листопада (середа) відбудеться засідання батьківської ради 4-х класів.
5.13-15 листопада в монастирі отців-редемптористів у с. Кохавино відбудуться реколекції для 11-х класів нашої катехитичної школи.
6.Для того, щоб допомогти нашим родинам плекати домашню Церкву, 14 та 28 листопада відбудуться реколекції для родин 2-х класів.
7.8-го листопада - день молитви за дітей-сиріт. Тому заохочуємо не лише в Церкві промовляти спільну молитву, але й особисто згадувати в своїх молитвах за цих дітей. Більше того, кожен може послужити волонтером для дітей сиріт звернувшись в Центр Опіки Сиріт.

Збори катехитів

Back

Назад