Події

Незбагненну таємницю відкрито!

Ось і завершилися ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ…  Безперечно подія не надто весела для діток і аніматорів. Та попри те все, з 100 % впевненістю можна константувати, що табір пройшов « на ура».

Щодня ми зустрічали діток з гарним настроєм і цікавою програмою. Кожний наступний день приносив багато нового і непередбачуваного для дітей: катехизація, надзвичайно красиві сценки, чудові пісеньки та нові, надзвичайно рухливі, банси…

Впродовж табору, темою якого були 7 Святих Таїнств, дітки відкривали для себе багато нового. Катехизація разом з практичними завданнями сподобалася діткам, а сценки, які відповідали темі дня, допомагали краще засвоїти почуте. Вертаючись до теми сценок, варто підмітити, що цього року вони були дещо фантастичні. Щодня головні герої Гансик і Нона пізнавали щось нове про Таїнства і самі брали участь у них. Це сподобалося абсолютно всім.

А для того аби попасти на планету Амато, потрібно було пройти  медогляд і шкільні предмети, а згодом і назбирати паливо, аби потрапити на цю планету. І діткам це вдалося.

На завершення табору був гала-концерт, на якому дітки представляли свою команду і щось особливе від себе.   Це дітям вдалося. Та цього дня не дивували лише діти, аніматори мали для дітей сюрприз- пісню. Оскільки всі команди мали різні кольори пов’язок, було вирішено дещо переробити всім відому пісню Скрябіна « Кольорова», де згадувалося про різні кольори. Вийшло досить непогано. І звичайно відео на завершення- як завжди купа емоцій та вражень, а опісля подяка аніматорам за ВК і прощання з дітками. Незбагненну таємницю відкрито! Чекаємо діток на Ораторіях та на наступне літо на Веселі Канікули =)

Роман Петрунів, аніматор 

Назад