Події

Наша парафія - "Жива парафія"

«Як в людському організмі усі органи є важливими, так і в житті Церкви кожен її член є потрібний, і має особливе покликання, щоб служити», - владика Венедикт під час молебню з нагоди відкриття Собору Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Перший день Собору, 3 жовтня 2014 р.Б., розпочався Молебнем до Пресвятої Богородиці. Під час урочистого відкриття Слово мав Митрополит Львівський Високопреосвященніший Владика Ігор. У рамках сьогоднішнього дня прозвучали три доповіді: про «ідеальну парафію» з висвітленням канонічних, пасторальних, архітектурно-сакральних та гоподарсько-економічних питань (доповідач о. Володимир Ольшанецький), про «парафію у селі» (доповідач о. Андрій Стадницький) та про «парафію в місті» (доповідач - о. Сергій Швагла). Учасники Собору мали змогу поставити запитання до доповідачів. 

У другу частину дня делегати та гості Собору мали змогу виїхати на парафії Архиєпархії, де відбулося представлення життя парафії парафіяльними спільнотами, молодіжними організаціями, катехитами. Були також представленні соцпроекти парафії, харитативна діяльність, психологічне порадництво, родинні порадні тощо.

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці не стала вийнятком, та до нас також завітали делегати. Розповівши коротко історію, помолившись, гості на чолі з парохом та сотрудниками зійшли у перший поверх храму, де розміщений конференц-зал та класи, де поки що проходять заняття катехитичної школи та інших спільнот при парафії. Як знаємо, найближчим часом розпочнеться будівництво катехитичної школи.

 

Гостям було представлено діяльність парохії, заторкуючи, на перший погляд, найдрібніші спільноти, які борлять надзвичайно багато для становленння міцної душі християнина. Дитячий дівочий ансамбль "Панночка" запропонував свої мистецькі твори. Як бачимо, зустріч проходила в теплій, родинній обстановці, де кожен зумів себе відчути частинкою спільноти. увала Як вже згадувалось, молились спільно літургію, яку супроводжував парохіяльний камерний хор "Теотокос".

Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом

Back

Розмiщення: Храм Різдва Пресвятої Богородиці, ЛДС Святого Духа

Назад