Події

Молитва батьків за дітей

 

"Родинний дім - це царство батька, світ матері і рай для дітей" - так о. Орест Фредина звернувся до батьків, що вперше зібралися на спільну храмову молитву за своїх дітей 21 жовтня.

Молебнем до Пресвятої Богородиці розпочалися Девятниця, на яку батьки збиратимуться кожної третьої середи місяця о 19.00.

Складаючи особливі намірення за своїх дітей, батьки мали можливість приступити  до Святого Таїнства Сповіді,та з цілою храмовою спільнотою протягом Молебня розважали про те, як в своїх дітях можна побачити та почитати Христа. Наш парох під час проповіді зауважив що родинне життя - це місце де виховуються герої і дуже важливо виявляти любов між батьками назовні, бо діти найперше вчаться з поведінки, а не слів. Найважливіше завжди просити Господа , щоб зробив батьків даром для дітей.


Аудіо проповіді, яку виголосив о. Орест невдовзі можна буде послухати на нашому сайті.

Боже великий, Боже Отців наших!... Дай нам таких дітей, які були б потіхою та славою батьків і красою народу свого." Праведний митрополит Андрей Шептицький

Довідка: Дев'ятниця - спосіб молитви з особливим наміренням, що триває протягом девяти місяців, тижнів, або днів у чітко визначений спосіб та час.

Молитва батьків за дітей

Back

Розмiщення: храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад