Події

Львівській «Панночці» виповнилось 10 років

Вокально-хореографічний дівочий ансамбль «Панночка» відзначив свій перший ювілей. Ансамбль  уже 10 років працює при церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові у Львові. За цей час з гуртка він перетворився на великий знаний колектив, у складі якого півтори сотні учасниць віком від 4 і до понад 20 років, які без співу й хореографії свого життя не уявляють.

Нинішнє надбання ансамблю – 29 композицій, у яких відображена творчість усіх регіонів України.

«Коли 10 років тому ми починали, ми ходили по школах Сихівського району, ми робили оголошення і назбиралось в нас 25 дівчат. Але вже за рік нас було 50, тому що зі мною працюють дуже гарні люди, в нас є на теперішній час 11 вчителів, частина серед них – заслужені артисти України», – розповів художній керівник та балетмейстер вокально-хореографічного ансамблю «Панночка», заслужений артист України Ігор Федак.

Саме завдяки педагогам, кажуть учасниці колективу, ансамбль для них – як велика см`я, а викладачі – і наставники, і незамінні помічники перед виходом на сцену. У «Панночці» кожна учасниця колективу і співає, і танцює.

«Спочатку це було захоплення, потім – хобі. А зараз вже просто не уявляю без ансамблю свого існування», – поділилась Марія Антонів, яка є учасницею «Панночки» уже 5 років.

Нині у складі ансамблю 147 учасниць, але кожна з них важлива та найталановитіша по-своєму, наголосив керівник «Панночки» Ігор Федак.

Сюжет святкування можна переглянути за посиланням: http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivskiy_pannochtsi_vipovnilos_10_rokiv&objectId=1352689

Джерело: http://zaxid.net/

Назад