Події

Єпархіальний брейн-ринг "Найдорожчий таточко"

В суботу, 07 листопада в стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відбувся єпархіяльний рівень інтелектуальної гри брейн-ринг на тему "Вивчаємо митрополита Андрея".
Участь у грі взяли команди з шести деканатів Львівської Архиєпархії: Сихівського, Шевченківського, Франківського, Галицького, Залізничного та Яворівського.
Змагання відбувалися у двох вікових категоріях (10-13 та 14-17 років) по шість команд у кожній. Перемогу у молодшій віковій категорії святкувала команда з нашого храму під керівництвою свого катехити п. Ольги Байди. А серед старшим перемогу здобули діти з храму святого Димитрія Солунського - Шевченківський деканат. Нагадуємо, що переможці єпархіяльного рівня представлятимуть Львівську Архиєпархію на патріаршому (всеукраїнському) рівні, який відбудеться 14 листопада в тій же семінарії.
Організація брейн-рингу була звершена для того, щоб в інтерактивний спосіб заохотити дітей до вивчення життя і діяльності митрополита Андрея Шептицького. Діти готувалися по підручнику "Найдорожчий таточку". Це також має сприяти заохоченню всіх вірних нашої Церкви до кращого пізнання нашого славного митрополита. Послухати листи та послання митрополита Андрея ви можете тут http://theotokos.org.ua/audiobook.html

Єпархіальний брейн ринг

Back

Назад