Події

Чування за Україну

 

Чувайте, стійте у вірі, будьте мужні, кріпіться.
(1 Кор 16, 13)

 


З 31 жовтня на 1 листопада в нашому храмі відбулися молодіжні чування за мир в Україні, які організувала Марійська Дружина.

 

Разом з марійцями за мир молилися отці, брати-семінаристи, спільноти нашого храму: хористи, вівтарники, аніматори, учасники молодіжної Катехитичної школи; також ми були раді вітати спільноти інших парафій: Марійську Дружину Храму Всіх Святих Українського народу, Святоюрську молодь.


Чування розпочалися о 20:00 з Вечірні, під проводом о. Тараса Карвацького. Після Вечірні розпочалася Утреня, опісля була наука о. Руслана Греха, духівника Марійської. Учасники чувань мали змогу приступити до Тайни Сповіді і духовних розмов під час співу релігійних пісень. Далі розпочалася Божественна Літургія, яку очолив о. Руслан. Перша частина молитов закінчилась частуванням, щоб учасники могли підкріпитись силами на всю ніч.


Друга частина нічних чувань включала знайомство, катехизацію, читання Святого Письма, працю в групах, розважання про життя митрополита Андрея Шептицького, короткометражний фільм та Ісусова молитва на закінчення.


У чуваннях взяли участь 70 людей. Найчільніше місце займала молитва.

Господи, Благослови Україну та збережи мир!

Розмiщення: храм Різдва Пресвятої Богородиці

Назад