Події

Царський Бенкет: табір ЦРПБ у с. Космач

Стало доброю традицією організовувати літні дитячі відпочинкові табори.

Цього року наші наймолодші мали можливість відвідати прекрасне селище Космач, що на Косівщині, Івано-Франківської області. Справді, діти мали можливість багато нового навчитись, багато чого побачити. Знаємо, що багато існує цікавих речей в нашому світі, але звідки воно походить - невідомо. Тому священики з провідниками вирішили запрошувати фахівців з різних сфер в основному гуцульського життя. Проводились майстер-класи з вишивання, ткацтва (кожен бажаючий мав можливість сісти за станок та показати усе, на що він спроможний), роблення різного роду сирів (буц, вурда, бринза), смакували справжній гуцульський банош.

Ця місцина є досить історичною. У селі загинув легендарний ватажок опришків Олекса Довбуш: тут поставлено йому пам'ятник, а Михайло Дідишин на своєму подвір'ї збудував музей Довбуша. Мали змогу побувати у цьому музеї. Також це батьківщина о.Омеляна Ковча.

Темою цьогорічного табору була Божествена Літургія, "Царський Бенкет". Глибше занурювались у літургію, старались зробити щоденну Службу Божу до максимально продуктивного діалогу з Богом, до плідної спільної справи між Богом і людиною.

 

Щоденна Літургія була невід`ємною складовою нашого табору. Молитвою вервиці завершувався наш день. У важкий для нашої країни час ми особливо молились за мир та спокій в Україні та цілому світі.

Банси, гуртки, купання в річці, походи на полонини не давали хвилинки вільного часу.

Фото тут

 

Розмiщення: село Космач

Назад