Оголошення

ЯК ПОДАТИ НА СОРОКАУСТИ?

Великий Піст -  це час коли ми особливо починаємо думати і дбати про стан своєї душі, для того, щоб вона стала чистішою, щоб могти гідно зустріти Воскресіння Христове.

30 і 31 січня в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці буде проходити 10 ювілейний благодійний фестиваль дитячої творчості Сихівського району. В ньому беруть участь найкраші солісти та колективи нашого району. 7 лютого в Культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка відбудеться Гала концерт.

26 грудня (субота) о 14.00 годині у актовому залі храму

*Молитовні роздуми - приготування до Різдва Христового: 

*Пісні під гітару: о. Руслан Грех
*Гітара: Олег Ярема
*Гості: священичий клиросний хор "Глас"
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!!!
ПРОСИМО ПОШИРЮВАТИ!!!
Запрошення можна придбати у крамниці біля храму, або в захристії.
Пожертва 30 грн.
 

Ласкаво запрошуємо учнів нашої Катехитичної школи:

19 ГРУДНЯ  о  15.00

Молебень до Пресвятої Богородиці

Середа 16 грудня 19.00

 

Наближається свято Миколая Чудотворця. 12 грудня, в суботу всі четверті класи прикрашатимуть миколайчиків цукровою гразур'ю, щоб пізніше пригостити потребуючих дітей цими смаколиками. 

 
12 грудня в приміщенні гімназії ім. бл. Климентія Шептицького, що по вулиці Г. Хоткевича 16/а відбудуться реколекції для родин, діти яких готуються до першої Святої Сповіді. Цього разу участь прийматимуть родини 2д - катехит п. Ліля Курач, 2ж - катехит п. Лідія Чекальська та 2з - катехит п. Лідія Чекальська. Нагадуємо, що реколекції проводить о. Тарас Карвацький з допомогою нашої парафіяльної молоді. Хто пропустив свої реколекції, має можливість прийти на ці. Початок о 11:00 год.
 
12 грудня в конференц-залі нашого храму відбуватимуться батьківські збори для 5-х класів - початок о 15:00 год. та для 10-х класів - початок 0 16:30 год. 
 
Цієї неділі, 13 грудня, в коференц-зілі нашого храму відбудеться відеокатехиза. Початок 0 14:30 год. Ласкаво запрошуємо!
 
13 грудня, в неділю у нашому храмі відбудеться молитва миру Тезе, яку очолить преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Спільнота Тезе вже понад 30 років організовує Різдвяні Зустрічі, які зазвичай відбуваються в одному із великих європейських міст із 28 грудня по 1 січня, у проміжку між католицьким та православним Різдвом. Кожен рік десятки тисяч молодих людей беруть участь у цих зустрічах, які готуються зусиллями тисяч волонтерів, місцевих парафій та родин міста-організатора. Ця поїздка залишає незабутні враження у кожного учасника, адже поєднує молитву і спільний дух різдвяних свят та приходу Нового року. Таку молитву також можна організовувати на своїх парафіях. Ласкаво запрошуємо всю сихівську молодь! Початок о 15:00 год.

Сьогодні, 10 грудня, відбудеться зустріч батьківської ради 4-х класів.

Початок зустрічі о 19:15 в класі №4.

Пригадуємо, що відповідальним катехитом за всю паралель 4-х класів є п. Галина Слободян.

В суботу 28-го листопада в гімназії ім. бл. Климентія Шептицького, що по вулиці Хоткевича 16 а,  відбудуться реколекції для родин.