Порадня для родин

 Запрошуємо до Порадні, яка діє при нашому храмі. Тут Ви можете отримати допомогу психолога-психотерапевта та сімейного консультанта, якщо у Вас виникають проблеми у стосунках з близькими людьми; Вам важко порозумітися із дітьми, батьками чи колегами по роботі; не знаєте, як знайти вихід із кризової ситуації; бажаєте позбутися постійних страхів і фобій; Ви втомились від самотності і депресії;  переживаєте втрату близької особи.

Ще одною ділянкою праці Порадні є  консультації із природнього розпізнавання плідності та інших питань, пов’язаних із плідністю. На основі простих спостережень за організмом Ви зможете визначити час, найбільш сприятливий для зачаття дитини та навчитися жити у згоді зі своїм тілом.

Проводяться індивідуальні та сімейні консультації а також психотерапія.

Порадня знаходиться у приміщенні каплиці, зал №6. Працюємо щосереди з 18.00 до 20.00 а також можна домовитись про зустріч в інший час.

Діє попередній запис за тел. 068 5020162, 050 2358038.

 

Порадня для родин - це проект Інституту родини та подружнього життя УКУ, який діє ще з 2003 року. Це мережа консультаційних центрів, де кожен бажаючий може отримати безкоштовну консультацію психолога, педагога, богослова, консультанта з природного планування сімї (розпізнавання плідності). Проводить зустрічі п. Катерина Ванькович. При бажанні люди можуть звертатися також з іншими питаннями, які їх турбують.